ušetřete s námi až 60 %
nákladů na tisk

Často kladené dotazy

Laserové tonery

Co dělat když nenajdu požadovaný toner?

Pokud jste nenašli požadované zboží, je nejlepší napsat nám email s požadovaným produktem. Každý měsíc se objevují nové tiskárny a aktualizace kompatibility u našich produktů probíhá 1x za 2 měsíce. Svoje dotazy směřujte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Co znamená kapacita toneru? Vytiskl jsem méně stran než je uvedeno.

U všech produktů je uváděna kapacita tiskárny při tisku s 5% pokryvem na stranu formátu A4. Pokud tedy tisknete například obrázky, které pokrývají více než 5% strany A4, bude počet vytištěných stran úměrně nižší.


Jsou vámi dodávané tonery bezpečné? Mohou poškodit tiskárnu?

Při výběru našich dodavatelů klademe důraz na kvalitu provedení tonerů a catridgí. Námi vybraní výrobci disponují systémy řízení kvality, které mohou doložit certifikáty ISO 9001 (systém kvality) a ISO 14001 (systém enviromenálního řízení). Všechny tonery a cartridge jsou testovány přímo u výrobců. Možnost poškození tiskárny je tak prakticky nulová.


Mám doma originální prázdnou kazetu, mohu ušetřit při nákupu?

Ano, samozřejmě, stačí, když nám originální kazety zašlete poštou nebo sítí uloženka a my Vám po kontrole kazet nabídneme férovou výkupní cenu! Více informací...


Znamená renovovaná kazeta horší kvalitu tisku?

Samozřejmě ne! Všechny námi nabízené renovované kazety značky CATO jsou testovány soustavou zkušebních tiskových stran, na kterých se odhalí všechny nedostatky. Zákazník tak získá 100% funkční výrobek. Nabídku renovovaných kazet CATO naleznete zde

Inkoustové cartridge

Po vložení nové cartridge tiskárna netiskne danou barvou vůbec nebo velmi málo

Ve většině případů se jedná o zaschnuté tiskové hlavy. Zaschnutí způsobuje zejména delší nepoužívání tiskárny. Je několik možností jak tiskové hlavy uvolnit. Doporučuje aplikaci čistícího roztoku v délce 15 minut až několik hodin. Pokud nedojde k úplnému uvolnění, doporučujeme postup opakovat.


Laserové tonery HP | Laserové tonery Xerox | Laserové tonery Oki


Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.